Heming hunting
dnes je sobota,  26. október 2024,  meniny má Demeter,  spln: 15. november 2024,  dnes východ slnka: 07:28,  dnes západ slnka: 17:32
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Tlmič na hlaveň bez závitu - diskusia

autor: off kjuby
pridané: 6.10.2024 20:41
Zdravím Vás. Chcel by som sa Vás spýtať na Vaše názory. Je možné dať na guľovnicu Tikku s mechanickými mieridlami, kt. nemá závit, dať narezať závit na tlmič, povedzme 15x1 s tým, že by mi ostali mechanické mieridlá ? Povedzme posunúť mušku dozadu. Stačil by závit na "On-barrel" tlmiče. Ďakujem Vám za reakcie.
počet zobrazení: 850
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off kjuby, 13.10.2024 o 8:39

Reakcia na príspevok od dede, 9.10.2024 o 11:09 :
Mieridlá som zatiaľ nevyužil. Ale myslím si, že ak pôjdem do pohonu tam sa mieridlá budú dať dobre využiť. Prípadne, v prípade, že je treba robiť dohľadávku a dať optiku zo zbrane dole, mieridlá môžu poslúžiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 9.10.2024 o 11:09

V dnešnej dobe pre: 1. - dennú strelbu určených variablov, kolimátorov a iných puškohľadov... 2.- nočných, predsádok, zasádok a iných nočných zariadení , 3.- možnosť robiť montáž, demontáž tlmiča, nevidím opodstatnenosť mechanických mieridiel, skôr v nich vidím tradíciu. Choď na stránku steyr-arms.com, klikni jazyk DE, EN , zadaj produkty CARBON , tam je vidieť ak máš záujem si ponechať mechanické mieridlá ako to vyriešili. Strieľaš cez mechanické mieridlá, keď ich plánuješ ponechať na zbrani ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off miso243, 7.10.2024 o 9:19

Dá. Kamarát si dal narezať závit na pákovku Marlin. Niesom si úplne istý ale okrem posunu mušky ešte skracovali asi aj zásobníkovú trubicu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM