Heming hunting
dnes je sobota,  26. október 2024,  meniny má Demeter,  spln: 15. november 2024,  dnes východ slnka: 07:28,  dnes západ slnka: 17:32
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Zkk 600 - diskusia

autor: off alik
pridané: 27.9.2024 16:20
Ahojte, mám otázku či aj vám ide poistka na ZKK tak ťažko. Plus keď odístim, dám si napínačik a nakoniec sa rozhodnem že nejdem strieľať tak sa mi po zatiahnutí poistky nevráti lúčim (kohútik).rnOstáva v pripravenej polohe.
počet zobrazení: 668
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off melechov, 30.9.2024 o 23:25

Lanus, určitě. Bohužel u nás je většina odborníků na úrovni soustružníka přidružené výroby JZD se živnostenským listem Puškař. Pak to tak dopadá... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on lanus, 30.9.2024 o 10:41

melechov - Medzi odborným zaleštením a fušerským odbrúsením vrcholu "rohatky" je obrovský rozdiel . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off melechov, 29.9.2024 o 22:11

...a buďte rád že Vám jde pojistka těžko. Dvěma prsty ji odjistíte bezhlučně. Dva kamarádi si to nechali zaleštit a teď ji vypnou když flintou otřou o hubertus. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off melechov, 29.9.2024 o 22:07

Reakcia na príspevok od dede, 29.9.2024 o 12:54 :
...tak je to správne, tak to má byť! Tak kolego při míření do bezpečného prostoru tlakem na vložený jazýček spouště proveďte jeho vypnutí. Jen to cvakne. Anebo to vyřešte jako já před 40 lety a nechte si tam namontovat přímou spoušť z plátěného pytlíku ke zbrani. Líp funguje, je víc vzadu a je to o krok před střelbou míň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off dede, 29.9.2024 o 12:54

Reakcia na príspevok od lanus, 29.9.2024 o 10:44 :
Lanus - úvod :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on lanus, 29.9.2024 o 10:44

alik - ZKK-čky majú spúšte, ktoré sú chránené lučíkom ; (kohútiky majú lankasterky a lúčiť sa môžeš napr. s frajerkou ) . Na zmiernenie odporu chodu poistky sa jej styčné plochy dajú odborne!!! zaleštiť . Poistka nespolupracuje s napináčikom ,takže ho musíš vždy ručne zrušiť ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM