Heming hunting
dnes je nedeľa,  8. september 2024,  meniny má Miriama,  spln: 18. september 2024,  dnes východ slnka: 06:18,  dnes západ slnka: 19:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Prosím o radu: Timney trigger - diskusia

autor: off rossler
pridané: 3.7.2024 13:07
Žiadam o radu. Chcem kúpiť Timney trigger na Remington 700 . Problém je v tom že neviem ktorú vybrať, aký typ kohútika , resp na čo si mám dať pozor. Osobné skúsenosti rady všetko k veci vítané.
počet zobrazení: 382
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca MMasska, 3.7.2024 o 16:54

Ahoj na čo to potrebuješ? Priorita bude polovanie alebo strelnica? Tak veľa záleží koľko do toho chceš investovať ? Taký základ je asi Timney ST-517 spúšťoví kohútik "TwoStage" záleží čo a ako využívaš. Strieľaš rukavice? záleží od anatómie ruky. Ja mám krátke palce preto mám rád keď sa dá kohútik posúvať dopredu dozadu. Máš možnosť jedno stupňový alebo dvoj .Tým že ho nastavujem bez prepadu a mŕtveho chodu s minimálnym odporom a často ho hľadkám mám radšej rovne prevedenie. Inak ja mám radšej Bix n' Andy,na svojej 6,5 PRC mám Tac Sport PRO-X a beriem to ako top. Teraz možno niekto napíše že sú aj lepšie, to určite áno čiže to ber ako môj názor. Mne značka Bix’n Andy vyhovuje super mám jednochod eliminuje mŕtvy chod ani prepad a ide od 100g do 1000g. Da sa to pekne doladiť podľa potreby strelca a využitia v terenu. Skús si to pozrieť a premysli si poriadne . S pozdravom lovuzdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
www.LUK.sk