Heming hunting
dnes je nedeľa,  8. september 2024,  meniny má Miriama,  spln: 18. september 2024,  dnes východ slnka: 06:18,  dnes západ slnka: 19:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kontrola u susedov - diskusia

autor: off Parquin
pridané: 26.6.2024 10:33
Zdravim Pani, stretli ste sa uz s tym ze by sa Policia SR pytala susedov ohladom Vas ? ako drzitelov zbrojneho preukazu ? Mne sa to akurat stalo a suseda cela vystrasena mi volala ze boli u nej policajti a pytali sa na mna a ze ci drzim zbrane apod. Ani to o mne nevedela. Dakujem za Vase odpovede.
počet zobrazení: 1 108
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off goret, 27.6.2024 o 9:28

Kto by už sa chválil susede svojou zbierkou zbraní? Možno nejaký policajt. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 26.6.2024 o 23:54

Parguin : Inac ta suseda o ktorej pises, ze ti volala a upozornila ta cela vystrasena, ze bola u nej policia a pytala sa na teba sa vystavuje TVOJIM PRICINENIM- PRIZNANIM PODLA MNA !!!, priestupku !!!, ak by to niekto skumal, riesil!!! Lebo "vykecala ti to to" co nemala a na co bola URCITE ZO STRANY PREVERUJUCEHO POLICAJTA UPOZORNENA !!! No a ostatne ti spravne povedali dede, spanik a hlasom lanus. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 26.6.2024 o 21:47

Reakcia na príspevok od Parquin, 26.6.2024 o 13:14 :
V mojom prípade nejde o nafúknutosť , voči tomu používam Hylak forte alebo v rôznych formách Espumisan. Skôr vidím na druhej ( Tvojej ) strane nezáujem - lenivosť si preštudovať zákon, na základe ktorého prísl. útvar PZ previerku vykonal. Aj tak si neuviedol, či si obnovuješ platnosť ZP, na aké skupiny, prípadne či si porušil prísl. zákon, teda na základe čoho polícia konala. Najľahšie tu je napísať, kukať kto čo odpíše a ešte prskať... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Parquin, 26.6.2024 o 14:02

Reakcia na príspevok od spanik, 26.6.2024 o 13:55 :
Dakujem za odpoved, aj som si myslel bo aktivny polovnik nie som min. uz rok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on spanik, 26.6.2024 o 13:55

Parquin, takáto previerka je bežná a to hlavne pri žiadosti o vydanie zbrojného preukazu, alebo pri jeho predlžovaní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Parquin, 26.6.2024 o 13:14

Reakcia na príspevok od dede, 26.6.2024 o 13:05 :
Zdravim, stranku som poznal, vzdy som si cital veci kt. ma zaujimali ale nemal som potrebu reagovat. Teraz som sa chcel nieco spytat a popravde nechapem preco na tuto otazku takto nafuknuto a premudrelo reagujete ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 26.6.2024 o 13:05

Do dnešného dňa si nevedel, že táto stránka existuje ? Či si dnes 26. 6. 2024 vymenil, profil aby si mohol bez obáv položiť túto otázku ? Preštuduj si zákon č. 190/2003 z.z. Zákon o zbraniach a strelive, tam je odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov